Fresh 'n Squeeze CJ pomaga Berry Blendz w tworzeniu sklepu z sokami w sklepie Macy's.

Zdjęcie dzięki uprzejmości http://berryblendz.com/

Berry Blendz otworzył drugą lokalizację w Columbus, Ohio w Macy's w nowym dziale fitness. Sklep z sokami z siedzibą w Kolorado rozrasta się od lat z 4 wkrótce 5 sklepami w Kolorado, 4 lokalizacjami w Minnesocie, 1 w Las Vegas i 2 w Columbus, Ohio. Pierwsza lokalizacja Berry Blendz w Columbus-Ohio została otwarta w dzielnicy uniwersyteckiej South Campus. Berry Blendz stało się znane z przyjaznej, młodej atmosfery i pysznych, zdrowych, tropikalnych, cytrusowych lub jagodowych smoothies i świeżych soków. Oferują nie tylko różnorodne soki, ale także szeroki wybór zdrowej żywności, co sprawia, że dla wielu osób w okolicy staje się on punktem odniesienia.

Nowy sklep Macy's w centrum handlowym Easton Town Center jest nastawiony na indywidualną obsługę klienta i spełnianie jego życzeń w swoich sklepach. Jest to pierwszy tego typu prototyp, który skupia się na zapewnieniu indywidualnej obsługi klienta podczas zakupów. Jednocześnie zapewnia klientom więcej usług, takich jak badanie wzroku w sklepie Lenscrafters z licencjonowanym personelem obsługującym. Pomoc ślubna zapewniająca klientom wszystkie ich potrzeby, w tym niestandardowe opcje projektowania biżuterii na specjalne okazje, takie jak pierścionki zaręczynowe z dostępnymi luźnymi diamentami. Magazyn dla mężczyzn z pełnym sklepem z smokingami. Oferuje pełen zakres usług salonu i spa. Dział meblowy, w którym znajdują się nowoczesne meble, w tym takie, które wygodnie mieszczą się w mniejszych pomieszczeniach.

Oferowanie swoim klientom zdrowych opcji, takich jak Berry Blendz, jest powszechne w sklepach Macy's, a także w innych miejscach w sklepie współpracowano z Just Salad, Mixed Greens, Jamba Juice, Pinkberry i Juicepress. Jednak tym, co sprawi, że doświadczenie w Easton Town Center Mall Macy's będzie inne niż w innych lokalizacjach, będzie przekształcona strefa Health and Fitness. W tym dziale znajdują się eksperci fitness, którzy znają i używają towarów, dzięki czemu mogą zapewnić Ci zakupy jeden na jeden, jednocześnie udzielając wskazówek na temat zdrowia i kondycji, a sok będzie oczywiście dodatkowym bonusem. W sklepie znajdują się również marki fitness, takie jak Gaiam, oferujące odzież do jogi, a także współpracujące z takimi markami, jak Finish Line.

Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz nową podróż w kierunku fitnessu, czy jesteś miłośnikiem zdrowia i fitnessu, czy po prostu spragnionym zakupowiczem, sądzimy, że pokochasz ten nowy trend.