Wyciskarka Angel, czy warto ją zakupić i czym się wybija nad konkurencję? cz I

Angel to pierwsza wyciskarka, która przygotowana została wyłącznie ze stali nierdzewnej. Urządzenie wykorzystuje dwa ślimaki, które gwarantują skuteczne wyciskanie soku. Jest to jedno z lepszych urządzeń na rynku. Model charakteryzuje się największą wydajnością ze wszystkich urządzeń do tej pory przygotowywanych. Daje możliwość takiego wyciskania soku, że na koniec zostaje praktycznie całkowicie suchy miąższ. Wyciskarka jest polecana do wszelkich leczniczych diet. Wydajność jest tutaj wyjątkowa a samo urządzenie pracuje w taki sposób, że wszystkie cenne składniki będą zatrzymywane w napoju, który powstanie. Dodatkowo można być pewnym, że urządzenie będzie sprawnie pracować niezależnie od tego jakie produkty będą do przerobienia.

Zastosowany specjalny bieg wsteczny zabezpiecza urządzenie przed zniszczeniem również dlatego, że przy zbyt dużym wsadzie urządzenie się zatrzyma i wycofa produkty a nie zostanie uszkodzone. Zabezpieczenie to jest świetną ochroną dla tego urządzenia. Nie będzie szans na zniszczenie korpusu przez zbyt duży wsad czy też silnika przez spalenie. Oczywiście bieg ręczny będzie można także samodzielnie uruchamiać, gdy będzie taka potrzeba. Nowy model 7500 to urządzenie, w którym zastosowany jest najbardziej popularny rodzaj stali. To stal, która wykorzystywana jest powszechnie w różnorakich urządzeniach AGD. Wykonuje się z jej użyciem różnorakie naczynia, garnki czy noże.

Zalety picia świeżych soków z wyciskarki Charakteryzować się będzie między innymi doskonałą odpornością na korozję czy działanie kwasów, soli oraz wysokiej temperatury. Co najważniejsze stal jest neutralna biologicznie i nie ma obaw, że będzie wchodzić w reakcję z innymi substancjami. Dlatego nie trzeba się obawiać reakcji alergicznych. Badania wykazują, że stal nie wydziela żadnych niebezpiecznych substancji oraz nie niszczy składników odżywczych. Wyciskarka będzie pracować przy wyciskaniu soku, tak że wszystkie enzymy, witaminy i składniki w takim soku pozostaną w nienaruszonej aktywnej formie. Tak przygotowany sok będzie więc miał wiele pozytywnych właściwości odżywczych i leczniczych. Co więcej jest to sok, który będzie dla naszego organizmu łatwo przyswajalny oraz lekkostrawny, ponieważ nie będzie w nim włókna. W czasie procesu wyciskania soku z miąższem usuwane są też metale ciężkie i środki chemiczne, które wykorzystywane są w procesie hodowli owoców.